The WWF is run at a local level by the following offices...
- WWF Global
- Adria
- Argentina
- Armenia
- AsiaPacific
- Australia
- Austria
- Azerbaijan
- Belgium
- Bhutan
- Bolivia
- Borneo
- Brazil
- Bulgaria
- Cambodia
- Cameroon
- Canada
- Caucasus
- Central African Republic
- Central America
- Chile
- China
- Colombia
- Croatia
- Democratic Republic of the Congo
- Denmark
- Ecuador
- European Policy Office
- Finland
Брюксел - Международната природозащитна организация WWF представи в Европейския парламент богатството на природата на България и Румъния – двете новоприсъединили се държави в Европейския съюз.
„Румъния и България обогатяват Европейския съюз – ще инвестира ли ЕС разумно в тези богатства?” беше темата на работния обяд и дебат в европарламента на 6 февруари 2007 г.
Домакин на събитието беше френският европарламентарист Катрин Ги-Кен, а като почетни гости присъстваха колегите й от България и Румъния Атанас Папаризов и Атила Келемен. Включиха се и други евродепутати, служители на Европейската комисия, журналисти, представители на WWF, които работят в двете страни.
На събитието беше показана най-ценната природа на България и Румъния, която между другото включва най-големите естествени гори и повече от половината популация от мечки и вълци в ЕС. На дебата бяха повдигнати въпросите дали двете страни ще съумеят да се развият икономически, без да зачеркнат природните си дадености и как европейското законодателство и политика ще подпомогнат процеса в една или друга посока.
В деня на събитието в Европейската комисия бяха внесени близо 50-те хиляди подписа под петициите „За да остане природа в България” и за опазване на българското Черноморие, които доказват високото гражданско съзнание в България за опазване на природата на страната.
Беше внесена и петиция на WWF за опазване на румънските национални паркове, събрала над 11 хил. подписа.